EASA Part-21 kapsamında Elektrikli Dikey Kalkış-İniş Yapabilen Hava Aracı (EVTOL) kategorisinde Tip Sertifikasyonu almak isteyen AirCar Corp için EASA Part-21 ve Tip Sertifikasyonu konularında eğitimler verilmiştir. Ayrıca EASA ve FAA ile süreçlerin yönetilmesi konusunda danışmanlık verilmektedir.

CS-23 Amdt 5 kapsamında Çok Hafif Uçak (VLA) kategorisinde Tip Sertifikasyonu almak isteyen Bizpark Bilişim San. Tic. A.Ş (UÇAKSAN) için Tip Sertifikasyonu ve Üretim Organizasyonu Onayı konularında danışmanlık ve eğitimler verilmektedir.

CS-ETSO kapsamında yolcu uçaklarına galley ve kargo paleti tasarlayıp üreten TCI Kabiniçi Sistemler A.Ş için Part-21 ve Part-21 Subpart G (POA) eğitimleri verilmiştir.

CS-31HB kapsamında Sıcak Hava Balonu tasarlayıp üreten Kapadokya Balon Bakım ve Üretim A.Ş (Shepherd Balloons) için Part-21, Tip Sertifikasyonu (TC), İlave Tip Sertifikasyonu (STC), Part-21 Subpart J (DOA) ve Part-21 Subpart G (POA) eğitimleri verilmiştir. Ayrıca EASA süreçleri konusunda danışmanlık verilmektedir.

CS-ETSO kapsamında küçük uçak ve helikopterlere lastik tasarlayıp üreten Petlas A.Ş için Part-21, Part-21 Subpart J (DOA) ve Part-21 Subpart G (POA) eğitimleri verilmiştir. Ayrıca EASA süreçleri konusunda danışmanlık verilmektedir.